Kolejny sukces w konkursach plastycznych!

14 XII w Pałacu Młodzieży wręczono nagrody laureatom Konkursu Plastycznego ,,Regionalna ozdoba choinkowa “realizowanego w ramach Przeglądu ,,Z gwiazdą i turoniem”. Nagrodę w kategorii klasy 0-3 otrzymała Alicja Chmura z klasy 2 a. Gratulujemy!

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA.

Wyniki IV edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek ,,Zaśpiewajmy kolędę…”

Kolejna edycja konkursu już za nami. Dzieci z sądeckich przedszkoli kolejny raz wykazały się ogromnym talentem muzycznym.

A najbardziej swoim występem urzekli:

I miejsce: Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu – ,, Sądeckie dzieci’’ – zespół regionalny za utwór: ,, Pastorałka Sadecka”

II miejsce: Miejskie Przedszkole nr 3 w Nowym Sączu – ,, Wesołe Nutki”, za utwór: ,, Od serca do ucha”

III miejsce: Zespół Przedszkoli- Miejskie Przedszkole nr 10 – ,, Grupa V”, za utwór: ,,Grajmy Panu”

Wyróżnione grupy to:

• Miejskie Przedszkole nr 8 w Nowym Sączu – Mickiewiczaki, za utwór ,, Pastorałka Sadecka”

• Miejskie Przedszkole nr 2 ,, Grupa 0B”, za utwór ,, Świeć Gwiazdeczko, mała świeć”

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!

Audycja muzyczna w ramach projektu UFiŚ

20 grudnia klasy I a , I b , III b, V a i VI b wzięły udział w audycji muzycznej w ramach projektu Uniwersytet Filmu i Sztuki, UFiŚ. Nie był to jednak zwykły koncert, gdzie możemy delektować się muzyką na żywo i cudnym brzmieniem instrumentów. Dzieci z widowni były współtwórcami pięknego show, który rozgrywał się na scenie. Nadawały tempo tupiąc, klaszcząc, a na scenie wzbogacając występ kolorowymi szarfami. Niektórzy, stanęli przed orkiestrą z batutą  i bynajmniej nie z humorem 🙂 a całkiem poważnie wczuli się w rolę dyrygenta. Dziękujemy Kino Sokół za oryginalne, grudniowe zajęcia.