1a i 2 a w Zatorlandzie

14 czerwca odbyła się wycieczka do Parku Rozrywki Zatorland.  Na dzieci z klas 1a i 2a czekało mnóstwo atrakcji. W zielonym Parku Dinozaurów oglądaliśmy ogromne ruchome gady. Następnie udaliśmy się do Parku Mitologii, gdzie zobaczyliśmy figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń. Kolejną atrakcją był Park Owadów, gdzie obejrzeć można różne owady tj. konik polny, biedronka, mrówka itd. Spacer ścieżką edukacyjną pozwala zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi poszczególnych gatunków. Ogromną radość sprawiła dzieciom zabawa w Lunaparku. Na koniec obejrzeliśmy film ,, Świat Dinozaurów” w kinie 5D. Do szkoły powróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni. To był naprawdę cudowny dzień.