Klasy drugie w Zakątku Leśnym

W ostatnim czasie uczniowie klas 2 wybrali się na wycieczkę do Leśnego Zakątka w Piątkowej. Było to niezwykłe przeżycie, poprzez połączenie nauki z kreatywną zabawą na łonie natury. Dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach, które przybliżyły im fascynujący świat pszczół. Dowiedziały się o ich znaczeniu dla środowiska, roli w zapylaniu roślin oraz o tym, jakie produkty powstają dzięki pszczołom, takie jak miód, wosk czy pyłek. Podczas drugiej części praktycznej, dzieci mogły rozwinąć swoją kreatywność, tworząc metodą decoupage piękne wazoniki. Nie brakło także świetnej zabawy na placu zabaw oraz przepysznej kiełbaski z grilla. Serdeczne podziękowania dla Fundacji Nowa Galicja za zorganizowanie warsztatów ekologicznych.