Najlepsze cudaki

Wzorem lat ubiegłych, jesienią, w naszym przedszkolu odbywa się konkurs “Jesieniaki-cudaki”. Dzieci wraz z rodzicami tworzą cudaka z jesiennych darów. Dzieciaki pokazały, że ich wyobraźnia nie zna granic i z roku na rok przygotowują coraz wspanialsze prace. Jury po ciężkich obradach, wybrało następujących laureatów:

I miejsce ex aequo – Kornelia Kaliciecka, Michał Łuczkiewicz, Zuzanna Ziomek,

II miejsce ex aequo – Milena Dunikowska, Dawid Król, Alicja Wróbel

III miejsce – Nikodem Sromek

Wyróżnienie – Kornelia Burny, Julita Fabiś, Helena Fortuna, Rita Legutko, Ignacy Lora, Miłosz Połeć Podziękowanie za udział: Karol Bomba, Zuzanna Nowak, Leonel Otta, Franciszek Pałka, Emil Pasiut, Kornelia Potoniec, Oskar Ptaszkowski. Każda praca została nagrodzona. Upominki i dyplomy w dniu 2 października 2024 roku wręczyła Pani Dyrektor Alicja Basiaga. Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.